Scenariusz imprezy

Przed przystąpieniem do organizacji przyjęcia weselnego, należy dokładnie zaplanować gdzie ono odbędzie, kto dowiezie gości na sale, czy jest odpowiednia oprawa - wystrój kto ma zagrać i jakie atrakcje w tym dniu się mogą pojawić. Najważniejsza jest również dbałość o jego przebieg w czym pomoże skonstruowanie unikalnego scenariusza. Unikniecie Państwo w ten sposób niepotrzebnego stresu i niemiłych niespodzianek w najbardziej magicznym dniu w Waszym życiu.

Podczas spotkania przedstawię swoje propozycje czy sugestie dotyczące:

  • marsza powitalnego
  • utworu na pierwszy taniec
  • utworu dla rodziców
  • zabaw i konkursów
  • toastów
  • oczepin

 

Podczas spotkania na które każdą parę namawiam lub poprzez pocztę elektroniczną określacie dokładnie preferencje muzyczne oraz styl, w jakim ma być prowadzone Wasze wesele. Powstanie tym samym scenariusz dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Upodobania Gości, przekrój wiekowy, pochodzenie również bierzemy pod uwagę, ponieważ wesele nie jest tylko Wasza imprezą, a każdy gość był na różnych imprezach i ma swoje spojrzenie na zabawę. Zdarzały się przypadki, iż Para Młoda chciała narzucić swój styl i nie skończyłoby się to dobrze gdyby nie ingerencja i pewna korekcja poczyniona prze wodzireja. W każdej chwili możecie Państwo kreować scenariusz w trakcie uroczystości. To różni wodzireja czy DJ od zespołu, iż posiada tak bogaty repertuar i może w każdej chwili zmienić nastrój, sposób zabawy malując go dobranymi przez lata doświadczenia utworami muzycznymi i zabawami.

Państwo zdecydujecie w jaki sposób mam poprowadzić wesele, rozpoczynając od powitania Gości i Młodej Pary, wyborze zabaw i konkursów, liczbie przerw i toastów, repertuarze.